הריבית נמוכה? זה לא מספיק!

במקרים רבים, הדבר הראשון שציבור נוטלי ההלוואות בודק הוא גובה הריבית. הריבית מעולה? הדבר לאו דווקא ישרת אתכם בטווח הרחוק. הפרמטר שחשוב הוא תמהיל ההלוואה – באילו מסלולי הלוואה בחרתם? מה משך כל מסלול ואיך ההלוואה מחולקת? ברור לכולם שריבית נמוכה היא דבר אידאלי, אבל כאשר התמהיל אינו מתאים בדיוק לכם – הדבר עלול להוות בעיה בעתיד.

הערך המוסף של המרכז

זקוקים להלוואה בתנאים הטובים ביותר? בדיוק בנקודה הזו נחלצת בטוחה לעזרתכם. ניסיוננו הרב וההיכרות עם אפיקי ההלוואות השונים, מאפשרים לנו לסייע לכם בנטילת הלוואות לכל מטרה. כך תוכלו להשיג את ההלוואה שרציתם, בתנאים הכדאיים והמתאימים לכם ביותר. ברוב המקרים, הרווח המושג באמצעות ליווי בהלוואות נובע מתנאי ההחזר הנכונים ומהריבית האטרקטיבית יותר.

האם בדרך אתם חושבים על התנאים?

פעמים רבות, הצורך בהלוואה מהירה, גורם לרבים לא להבחין בתנאים שלה. האם אלו אטרקטיביים ומאפשרים להם חיסכון מקסימלי? האם תקופת ההחזר ושיעורי הריבית נוחים להם? במקרים מסוימים, ההלוואה (או המשכנתא לצורך העניין) שהם נוטלים גורמת להם להתחייב למסגרת הכובלת אותם וספק אם אלו יוכלו לעמוד בה כדי להחזיר את סכום ההלוואה.

השוואת מסלולי בנקים

אם ניתנת לכם האפשרות לחסוך בהחזר המשכנתא הכולל, לא תעשו זאת? במסגרת שירות ייעוץ משכנתאות הניתן על ידי המרכז, מבוצעת השוואה בין מספר בנקים על מנת שאתם, ציבור נוטלי המשכנתא וממחזרי המשכנתא, תוכלו לחסוך בעלות ההחזרים הכוללת.

קונים כאב ראש

בכדי שתיהיו פנויים לחייכם הפרטיים ולמקום העבודה שלכם, המרכז יבצע את כל הברוקרטיה והטופסולוגיה מול גופי המדינה והבנקים מהרגע הראשון עד לחתימות בבנק.

ליצירת קשר

צרו קשר עכשיו